ELEKTRONICZNA KARTA ZDROWIA ZWIERZĘCIA

  • Elektroniczna dokumentacja zwierzęcia zbiera informacje od lekarza i opiekuna zwierzęcia. System automatycznie wysyła informacje do prowadzącego lekarza weterynarii.
  • Karta zdrowia pupila pozwala gromadzić informacjeo zdrowiu w jednym miejscu i umoźliwa autoryzowany dostęp do danych przez internet opiekunowi zwierzęcia i lekarza weterynarii. Wymieniane są dane związane ze stanem zdrowia zwierzęcia, czyli wyniki badań, parametry weterynaryjne oraz zgłaszane objawy.
  • Opiekun zwierzęcia ma możliwość samodzielnego wprowadzania do niej wpisów o problemach ze zdrowiem swoich pupili oraz podawanych lekach, uczuleniach na leki oraz niepokojących zdarzeniach weterynaryjnych. Wiedza ta może zostać udostępniona lekarzowi weterynarii podczas wizyty w gabinecie weterynaryjnym.
  • Karta gromadzi informacje o lekarzach weterynarii, z których usług korzysta opiekun oraz zapewnia dostęp do terminarza wizyt lekarza, pozwalając wybrać i zarezerwować dogodny termin wizyty. Informacje o zarezerwowanych i odbytych wizytach opiekuna znajdują się w jednym miejscu.

powrót   POWRÓT